Warsztaty „Master Life”. Osiem Godzin, Które Zmienią Twoje życie

Warsztaty „Master Life”. Osiem godzin, które zmienią twoje życie

Bezcenna wiedza i umiejętności, a także niezapomniane wrażenia. To wszystko będzie można zdobyć podczas spotkania z profesjonalnym trenerem.

Jak nauczyć się żyć z poczuciem, że w pełni panuje się nad swoim życiem? Warto wybrać się w sobotę, 16 stycznia na event edukacyjny.

Warsztaty poprowadzi Lechosław Chalecki – trener, mówca oraz założyciel Szkoły Inspiracji, w której dzieli się z ludźmi własnymi doświadczeniami oraz wiedzą zdobytą podczas wieloletniej pracy na stanowisku dyrektora zarządzającego sprzedażą czołowej instytucji finansowej.

Szkolenie „Master Life” ma charakter edukacyjny. Jego celem jest uświadomienie uczestnikom wydarzenia ich potencjału, zapoznanie ich z systemem 21 dni oraz Metodą R-A-Z-E-M, w skład której wchodzi sześć strategii. Dzięki zdobytej wiedzy i umiejętnościom, uczestnicy spotkania będą w stanie osiągnąć to, co do tej pory pozostawało jedynie w sferze marzeń.

Podczas eventu będzie można poznać interesujących ludzi ze strefy life i biznes, którzy podzielą się z uczestnikami swoimi doświadczeniami.

Dodatkowo osoby szkolone będą miały okazję rozpatrzeć swój przypadek i omówić go z trenerem.

Warsztaty „Master Life”, to nie tylko teoria. Składa się na nie szereg ćwiczeń praktycznych, które pomogą przyswoić i utrwalić podaną wiedzę.

Warsztaty odbędą się w siedzibie Szkoły Inspiracji, przy ulicy Ciołkowskiego 24 (niedaleko restauracji Santana) i rozpocznie się o o godzinie 10. Na miejscu trzeba być jednak o godz. 9.20, aby się zarejestrować. Zakończenie eventu planowane jest na godzinę 18.

Podczas warsztatów odbędzie się również promocja książki Lechosława Chaleckiego „Potęga życia”. Każda osoba, która zakupi wejściówkę, otrzyma ją w prezencie.

Katarzyna Asijewska

Czytaj na stronie bialystok.naszemiasto.pl