Seminarium Branży Turystycznej Z Regionu Puszczy Białowieskiej

Seminarium branży turystycznej z regionu Puszczy Białowieskiej

5 marca 2013 roku odbyło się seminarium branży turystycznej z regionu Puszczy Białowieskiej. Spotkanie zorganizowało Centrum Promocji i Innowacji z Białegostoku we współpracy z Wydziałem Promocji i Rozwoju Starostwa Powiatowego w Hajnówce w ramach realizacji projektu „Innowacyjny System Rezerwacji Turystycznej On-line dla optymalnego wykorzystania potencjału gospodarczego Północno – Wschodniej Polski”.

Seminarium spotkało się z dużym zainteresowaniem uczestników, byli to właściciele obiektów noclegowych, gestorzy bazy gastronomicznej, jak również przedstawiciele podmiotów związanych z atrakcjami turystycznymi. Uczestników przywitali: Starosta hajnowski Włodzimierz Pietroczuk, kierownik projektu Anna Krasnowska, koordynator projektu Marta Jaromińska, specjalista ds. pakietów turystycznych Krainy Puszczy Białowieskiej i Puszczy Knyszyńskiej Urszula Janiel oraz koordynatorzy pakietów turystycznych Marzena Niewiadomska i Tomasz Kołodziejczak.

Lechosław Chalecki – trener prowadzący spotkanie przedstawił szczegółowo cele projektu, zaplanowane działania oraz korzyści płynące z tworzenia pakietów turystycznych. Wszyscy uczestnicy wykazali się dużym doświadczeniem, co pozytywnie wpłynęło na jakość przeprowadzonych warsztatów w małych grupach, które miały na celu skomponowanie pakietu.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w seminarium. Informujemy, iż planowana jest organizacja podobnego spotkania na koniec marca lub na początku kwietnia dla wszystkich osób, którym nie udało się uczestniczyć 5 marca. Szczegółowe informacje wkrótce.

Informacje dotyczące projektu dostępne są na stronie www.pakietyturystyczne.pl.

Czytaj na stronie Starostwa Powiatowego w Hajnówce.