Bądź Efektywnym Liderem – Szkoła Inspiracji W Suwałkach

Bądź efektywnym liderem – Szkoła Inspiracji w Suwałkach

Efektywna praca każdego zespołu jest możliwa dzięki liderowi, który potrafi poprowadzić ludzi w kierunku realizacji celów. Zdarza się jednak, że on sam, realizując strategie i wdrażając w życie plany, potrzebuje wsparcia w podejmowaniu decyzji. 12 stycznia w Suwałkach będzie można dowiedzieć się więcej na ten temat.

Wzrost konkurencyjności wymaga od liderów coraz większej sprawności i efektywności w zakresie zarządzania. Jack Stack powiedział kiedyś, że „nikt z nas nie jest tak mądry, jak my wszyscy razem”. Jak wykorzystać siłę zespołu? Jak działać efektywnie? Tego będzie można dowiedzieć się już 12 stycznia w Suwałkach. Szkolenie odbędzie się w Hotelu AKVILON przy ul. Kościuszki 4. Szczegóły na stronie naszego KALENDARZA. 

– Podstawowym celem szkolenia jest motywacja do pracy i rozwój osobistych kompetencji w motywowaniu do pracy innych. W trakcie warsztatu uczestnicy rozwijają umiejętność efektywnego prowadzenia kluczowych rozmów oraz skutecznego rozwiązywania konfliktów – zapowiada Leszek Chalecki, trener i właściciel „Szkoły Inspiracji”.

Szkolenie obejmuje również pomoc uczestnikom w odnajdywaniu swojej ‘wewnętrznej strefy doskonałości’ oraz w zrozumieniu aktualnych problemów. Blok „Efektywność lidera” został przygotowany z myślą o menedżerach i osobach, które aspirują do to tej roli. Szkolenie prowadzone jest metodą warsztatową, co oznacza, że liczba uczestników ograniczona jest do 16 osób.

Tematy szkolenia: jasne precyzowanie oczekiwań, cedowanie zadań i uprawnień, wspólny plan, konsekwencja realizacji, emocjonalny wymiar przywództwa – budowanie autorytetu.

Cena szkolenia: 250 zł, zawiera – uczestnictwo w szkoleniu, materiały, certyfikat uczestnictwa, serwis kawowy oraz 23% podatek VAT.

Termin przyjmowania zapisów: do 10 stycznia 2013 r. lub zarezerwowania wszystkich wolnych miejsc.

Czytaj na stronie Niebywałe Suwałki.