lechoslaw-chalekci-4 szkola-inspiracji-4 centrum-sedna3-

SUPPORT MANAGER

WARSZTAT POGŁĘBIAJĄCY UMIEJĘTNOŚCI MANAGERSKIE

skrócisz czas realizacji projektów Twojego zespołu;

zmniejszysz koszty związane z zatrudnieniem nowych pracowników;

zmniejszysz rotację pracowników;

zwiększysz produktywność swojego zespołu.

Zarezerwuj miejsce

Obejrzyj VIDEO.
Dowiedz się, co może dać Ci to szkolenie.

Co będzie możliwe dzięki temu szkoleniu w obszarze prywatnym?

 • Lepsze relacje z bliskimi – dowiesz się, jak można komunikować się w sposób bardziej efektywny
 • Jasne Precyzowanie Oczekiwań – poznasz prosty schemat rozmowy, którą możesz prowadzić ze swoimi bliskimi, aby Twój przekaz był zrozumiany, a oni skorzy zaakceptować to, o co ich prosisz.
 • Poprawa efektywności – nauczysz się, jak rozsądnie gospodarować swoim czasem i jak wyznaczać priorytety
 • Zadawanie odpowiednich pytań – bez właściwych pytań nie ma właściwych odpowiedzi, a jeśli nauczysz się zadawać dobre pytania, to w odpowiedzi znajdziesz rozwiązanie

Co będzie możliwe dzięki temu szkoleniu w obszarze zawodowym?

 • Poprawa efektywności zespołu – dowiesz się, jak poprawić pracę swojego zespołu, aby plan był wykonywany zgodnie z założeniem i wszystko było na swoim miejscu.
 • Jasne Precyzowanie Oczekiwań – poznasz prosty schemat rozmowy, którą możesz prowadzić z podwładnymi, aby Twój przekaz był zrozumiany, a oni skorzy zaakceptować to, o co ich prosisz.
 • Lepsze zarządzanie aktywnością w czasie – nauczysz się, jak rozsądnie gospodarować swoim czasem, jakie zadania powinieneś wykonywać osobiście, a które powinieneś delegować.
 • Większe zrozumienie podwładnych – odkryjesz, jak powinieneś się zachowywać, byś nie musiał rozwiązywać każdego napotkanego problemu w firmie, a Twoi ludzie wspierali Cię swoją opinią i gotowymi pomysłami.

Program trzech zjazdów

Warsztaty będą przydatne dla:

managerów

właścicieli firm

liderów

coachów i trenerów

Oto umiejętności jakie zdobędziesz w trakcie warsztatów:

 • nauczysz się umiejętnie inspirować i motywować zespół

 • zaczniesz aktywnie słuchać swoich podwładnych

 • zwiększysz jakość swojej autoprezentacji

 • odkryjesz, jak wprowadzić w zespole konstruktywną rywalizację

 • trwale rozwiążesz problemy, dzięki zaspokojeniu potrzeb wszystkich stron konfliktu

 • wypracujesz sposób kontroli emocji i ograniczenia stresu

 • 1

  Redukcja kosztów

  Dobra komunikacja ułatwi współpracę, dzięki czemu zmniejszają się koszty działalności.

 • 2

  Sprawność operacyjna

  Ta cecha umożliwi szybsze wykonywanie zadań z lepszymi efektami.

 • 3

  Skrócenie czasu realizacji projektów

  Mniej czasu na jeden projekt - więcej realizowanych zadań, dzięki czemu lepszy wynik finansowy.

 • 4

  Zwiększenie produktywności

  Zgodna współpraca w zespole, zbudowana na wzajemnym szacunku, przyczyni się bezpośrednio do zwiększenia produktywności pracy.

 • 5

  Przewaga konkurencyjna

  Jednym z najważniejszych czynników wpływających na przewagę konkurencyjną jest efektywność pracy. Ta z kolei jest tym większa im bardziej efektywny jest sam pracownik.

 • 6

  Zmniejszenie rotacji pracowników

  Pracownicy nie będą pragnęli zmieniać swojego miejsca pracy i uciekać do konkurencji, dzięki temu w Twojej firmie będą sami profesjonaliści.

Najczęściej zadawane pytania

Kim jest coach?

Zadaniem coacha jest przeprowadzanie coachingu, czyli procesu, który ma na celu pomoc pojedynczym osobom lub organizacjom w przyspieszeniu tempa rozwoju i polepszeniu efektów działania. Coaching to coraz bardziej popularna w Polsce forma wsparcia pracowników, bardzo mocno rozpowszechniona na Zachodzie - przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych.

Kiedy będzie odbywało się szkolenie?

Zaplanowaliśmy trzy zjazdy weekendowe - po to, by dawka wiedzy była rozłożona w czasie, a pomiędzy kolejnymi spotkaniami tą wiedzę stosować w praktyce i zobaczyć, jakie daje to efekty.

Terminy zjazdów: do ustalenia
Godziny: w soboty 10:00-18:00, w niedziele 9:00-15:00.

Ile kosztuje szkolenie?

Zwykle rezultaty szkoleń u Lechosława są bezcenne, więc nie powinno się w tym przypadku mówić o cenie tylko o inwestycji. Inwestycji najcenniejszej z możliwych - inwestycji w siebie. Jej wartość wynosi 1900 zł netto. Płatność możemy rozłożyć na raty - ustalamy to indywidualnie.

Jak się zapisać na szkolenie?

Wystarczy, że dokonasz płatności online poniżej lub zatelefonujesz pod nr tel. 792 92 92 92

REZERWUJ MIEJSCE NA WARSZTATACH

BONUS!

Poznanie tajników bycia profesjonalnym coachem odkryje przed Tobą możliwości prowadzenia innych w stronę rozwoju, na czym będziesz mógł dodatkowo zarobić. Z tego powodu otrzymujesz od nas:

Profesjonalną sesję zdjęciową przeprowadzoną przez współpracującego z nami fotografa, który zadba, by Twoja prezencja w nowej roli - coacha, wzbudzała zaufanie i przyciągała klientów. Sesja odbędzie się na ostatnim spotkaniu, więc przygotuj się tak, jak chcesz się prezentować.

Dodatkowo stworzymy dla Ciebie stronę internetową, na której znajdzie się wyjaśnienie, czym jest coaching, prezentacja Ciebie oraz korzyści, jakie wiążą się z przeprowadzeniem przez Ciebie coachingu. Dzięki temu od razu po zakończeniu kursu możesz zdobyć swoich klientów.

Uzyskasz również certyfikat potwierdzający Twój udział w szkoleniu. Poświadczy on o zdobyciu umiejętności coachingowych, niezbędnych w pracy managera.

 

Dzięki tej gwarancji, w połączeniu z nowymi umiejętnościami, klienci i współpracownicy nie będą mieli wątpliwości odnośnie Twojego profesjonalizmu i poważnego podejścia do tematu.

Kurs poprowadzi

Lechosław Chalecki

 

Autor książki "Potęga Życia - 6 strategii dobrej zmiany, które uczynią Twoje życie lepszym". Doświadczony przedsiębiorca, coach, trener i mówca motywacyjny.

W 2006 roku stworzył Szkołę Inspiracji, aby dzielić się z ludźmi wiedzą i doświadczeniem, jakie zdobył na stanowisku dyrektora zarządzającego sprzedażą czołowej instytucji finansowej. Osobiście przeszkolił kilka tysięcy osób w procesie szkoleniowym i kilkaset w indywidualnym coachingu.

Lechosław stworzył wiele wartościowych programów szkoleniowych, m.in.: Master Life, Pełnia Kobiecości, Sprzedaż przez Osobowość, Klient - Twój Kapitał, Akademia Handlowca, Akademia Lidera, Efektywność Lidera, Support Manager, Jasna Strona Mocy - kurs Neuropsychologii oraz Centrum Sedna.

Opinie uczestników:

„Leszku, chciałam Ci serdecznie podziękować za twój kunszt dydaktyczny, za to, że miałam możliwość trafienia na takiego Nauczyciela. Dlatego w tym dniu składam Tobie: Najserdeczniejsze życzenia sukcesu w życiu zawodowym i rodzinnym! Wiedz, że dzięki Tobie mój życiowy kompas zaczyna ustawiać się właściwie. Dziękuję."

Agnieszka Mróz

„Dziękuję Leszku za tę inicjatywę, pokazałeś, że w Białymstoku można robić rzeczy "inne", a to przyciągnęło wspaniałych ludzi. Wielu z nich jest teraz moimi znajomymi. Mimo, że wcześniej znałam już naukę Panów: Stephen Covey i Brian Tracy, to jednak czytanie książek w samotności bez możliwości wymiany spostrzeżeń z innymi, nie niesie tej samej energii. Rozwój osobisty w grupie, to jest to! Brawo za całe 9 miesięcy programu.”

Katarzyna Cisoń-Komarnicka
prezenterka w Radio Akadera

„Lechosław uczy bycia lepszym człowiekiem, za każdym razem, jak to bywa na wszystkich szkoleniach Szkoły Inspiracji."

Adrian Jaromiński
właściciel sklepu Lunetier

Aby zarezerwować miejsce na warsztatach wystarczy, że wpłacisz zadatek w wysokości 400 zł, a resztę uiścisz do końca kursu

Cena kursu 2499 zł 1900 zł

*Masz możliwość zakupu warsztatu na raty. Płacisz wtedy 190 zł przez 11 miesięcy
lub ustalimy inny wygodny dla Ciebie sposób.

W sytuacji gdy uznasz, że warsztaty nie spełniły Twoich oczekiwań,
zwrócimy Ci 100% wpłaconej przez Ciebie kwoty.

Masz pytania, uwagi, propozycje? Pisz lub dzwoń śmiało.

Joanna Pyskło
Joanna Pyskło biuro@szkolainspiracji.pl; tel 792 92 92 92